Tagasiside

Kohaletoimetamine

"DPD Pickup Võrgustik" ​- Koostöös DPD-ga pakume mugavat ja soodsat võimalust tellitud pakkide kättesaamiseks DPD pakiautomaatidest ja pakipoodidest. Maksimaalne paki mõõt 8,5cm x 44cm x 61 cm, teenuse hind Eesti piires on 2.62 EUR. Eestis on ligikaudu 120 Pickup punkti. Pickup on üleeuroopaline paki jaotusvõrgustik, mis koosneb ligi 30 000 pakipoest ja -automaadist pakkudes teenust 25 riigis. Vali ostukorvis transpordi viisiks DPD ning seejärel vali rippmenüüst sobiv paki kättesaamise koht. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse koos pakiautomaadi ukse avamiseks vajalikkude PIN1 ja PIN2 koodidega. 

“Omniva″ – mugav postipakkide süsteem, kus saad valida meelepärase koha pakikättesaamiseks. Vali ostukorvis transpordi viisiks „Omniva“ ning seejärel rippmenüüst sobiv automaat paki kättesaamiseks. Omniva automaadid asuvad õues, seega ei sõltu paki kättesaamine kaupluse lahtioleku ajast. “Omniva″ teenuse hind Eesti piires on 2.82 EUR Keskmine tellimuse täitmise aeg on 2-5 tööpäeva. 

"SmartPost" - Koostöös SmartPostiga pakume mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 12cm x 36cm x 60cm) järele tulemiseks Sinule lähimasse kauplusesse. Vali ostukorvis transpordi viisiks „SmartPost“ ning seejärel rippmenüüst sobiv automaat paki kättesaamiseks. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadiarvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte. „SmartPost“ teenuse hind Eesti piires on 2.82 EUR.

"SOOME PAKIAUTOMAAT"Koostöös Posti Smartpostiga pakume võimalust tellida pakid (maksimaalne pakendi mõõt 12cm x 36cm x 60cm) Soome pakiaotomaati. Selleks vali ostukorvis transpordi viisiks „SOOME PAKIAUTOMAAT“ ning seejärel rippmenüüst sobiv automaat paki kättesaamiseks. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadiarvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte. Teenuse hind Soome piires on 11 EUR.

"Eesti Post" – Tooted toimetatakse Sinu elukohajärgsesse postkontorisse Eesti Vabariigi piires Eesti Posti tähitud pakiga. Hind kuni 1 kg saadetis 4.10 EUR

"Fikseeritud tasu" - kaup saadetakse kliendile kulleriga koju. Teenuse hind 5.40 EUR

"Tulen ise järele" - saame kokku leppida kohtumise Tallinna piires või selle lähiümbruses. 

Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

 

Belladonna @ 2020 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee WebShopper