Tingimused

MÜÜGITINGIMUSED

 

1.      Müügitingimuste kehtivus

1.1  Käesolevad müügitingimused kehtivad e-poe klientide (edaspidi Klient) ja www.belladonna.ee omaniku Bella Donna OÜ (edaspidi Bella Donna) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Bella Donna veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid, hinnakiri ning väljakujunenud head tavad.

1.3  Bella Donna jätab endale õiguse käesolevad tingimusi muuta. Tingimuste muudatused jõustuvad alates informatsiooni ilmumise hetkest veebilehel www.belladonna.ee. Kliendi jaoks kehtivad tellimuse hetkel kehtinud tingimused.

 

2.      Hinnakiri

2.1  Kõik hinnad Bella Donna veebipoes sisaldavad 20% käibemaksu.

2.2  Bella Donna e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes (võimalik on näha hindasid ka USD-des või GBP-des, selleks tuleb valida lehe üleval paremas ääres vastav valuuta).

2.3  Eesti sisestel ostudel (kui ei tule kaubale ise järele – aadressile Pargi 25, Saku, Harjumaa) lisandub postikulu vastavalt valitud tarneviisile:

* DPD 2.71 €

* SmartPost 2.88 €

* Posti Smartpost Soome 11.00 

* Omniva 2.82 €

* Eesti Post 4.10 €

* Kuller 6.00 

Alates 40 € suurused tellimused toimetame Teile Eestis asuvasse pakiautomaati tasuta. Alla 40 € tellimustele lisandub saatekulu.

2.4  Bella Donna jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kliendile kehtib tellimuse hetkel kehtiv hinnakiri.

 

3.      Tellimuse vormistamine

3.1  Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2  Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile “Kassa“.

3.3  Tellimuse vormistamise lehel  täitke vajalikud väljad ning valige tarne- ja makseviis.

NB! Lugege läbi „Tingimused“ ja kinnitage see märkides linnukese juuresolevasse tühja kastikesse.

3.4  Seejärel vajutage „VORMISTA“, pärast mida suunatakse Teid edasi vastavalt valitud makseviisile:

* LHV - pangalink LHV panga kliendile, mille abil on võimalik ostu eest koheselt tasuda

* Swedbank - pangalink Swedbank kliendile, mille abil on võimalik ostu eest koheselt tasuda

* SEB - pangalink SEB panga kliendile, mille abil on võimalik ostu eest koheselt tasuda

* Coop Pank - pangalink Coop Pank kliendile, mille abil on võimalik ostu eest koheselt tasuda

* Paypal - tasumine läbi Paypal konto, mille abil on võimalik ostu eest koheselt tasuda. Klient peab omama kontot paypal.com keskkonnas. 

* Kaardimakse VISA / Mastercard - tasumine kõikide VISA või Mastercard deebet- või krediitkaartidega.

* Arvega - juhul kui pangalinkide nimekirjast puudus Teie kodupank, on Teil võimaik tasuda pangaülekandega. Selleks valige makseviisiks "Arvega", misjärel tuleb Teil pärast "VORMISTA" nupule vajutamist kinnitada tellimus vajutades nupule "Kinnitage tellimus". Andmed panga ülekande sooritamiseks leiate e-posti aadressile saabunud arvelt.

3.5  Kaupa hoiame broneerituna üldjuhul 24h. Kui soovite kaupa pikemalt broneerida (kuni 5 päeva), palun andke sellest teada meie klienditeenidusele meili teel info@belladonna.ee.

3.6  Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

 

4.      Müügilepingu jõustumine

4.1  Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Bella Donna OÜ arveldusarvele.

 

5.      Kohaletoimetamine

5.1  Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolse arve tasumist) valmistab Bella Donna OÜ tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle logistikaparnterile.

5.2  Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

5.3  Kohaletoimetamise aeg on 2-5 tööpäeva sõltuvalt arve tasumise hetkest.

5.4  Bella Donna ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Bella Donna ei saanud mõjutada või ette näha.

 

6.      Tagastamisõigus

6.1  Pärast tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

6.2  Kauba tagastamise ja vahetamisega seotud kulud kannab Klient.  Juhul kui tellitud kaubal esines defekte kannab kauba tagastamise ja vahetamisega seotud kulud Bella Donna.

6.3   Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke (nt. määrdunud, välja veninud) ning peab olema pakendis. Tagastatud kauba pakend ei tohi olla avatud ning kaup ei tohi olla mingilgi määral rikutud. Avatud ja/või rikutud pakendis või juba proovitud toodet ei ole võimalik tagastada.

6.4  Kauba tagastamiseks palun täitke kauba tagastamise vorm siin 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel.

6.5 Pärast tagastuse kooskõlastamist tuleb toode postitada samal või järgmisel päeval.

6.6  Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

7.      Vastutus ja vääramatu jõud

7.1  Bella Donna vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Bella Donna ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2  Bella Donna ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.

7.3  Bella Donna ei vastuta kui toode on saanud kahjustada kliendi hoolimatuse või vale kasutamisviisi tõttu.

7.4  Bella Donna ei vastuta kui toode kulub loomulikul füüsilisel moel tavapärase kasutamise korral.

7.5  Bella Donna ei vastuta ekraani seadetest tingitud värvierinevuse eest.

 

8.      Isikuandmete töötlemine ja turvalisus

8.1  Bella Donna käsitleb Kliendi andmeid konfidentsiaalsena ega esita kolmandatele osapooltele, välja arvatud postiteenuse osutamiseks kogutud andmed (nimi, telefon, paki kättetoimetamise aadress), mis edastatakse vaid logistikapartnerile kauba kohaletoimetamiseks.

 

9.      Autorikaitse

9.1  Kõik Bella Donna veebilehel www.belladonna.ee, Facebooki fännilehel https://www.facebook.com/Bella-Donna-202107283257763/ ja Instagrami fännilehel https://www.instagram.com/belladonna_fashiontights/ olevad fotod ja tekstid on Bella Donna OÜ omand ning kaitstud autoriõiguse seadusega, nende kopeerimine, levitamine või muul moel kasutamine on ilma autori nõusolekuta keelatud ning vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele karistatav.

 

PRIVAATSUS

 www.belladonna.ee omanik Bella Donna OÜ (edaspidi Bella Donna) on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. Bella Donna tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Lühidalt Bella Donna privaatsuspoliitikast

• Bella Donna ei kasutata oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

• Bella Donna ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Autoriõigus

Bella Donna veebilehe tekstid ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud, st. ei ole õigust kopeerida Bella Donna kodulehel olevat infot ilma Bella Donna nõusolekuta, välja arvatud juhtudel, kui seda kasutatakse isiklikel eesmärkidel.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see Bella Donna-l rahuldada klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. Bella Donna austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Bella Donna teated

Bella Donna uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole huvitatud Bella Donna poolt saadetud uudistest, võib ta igal ajal keelduda. Bella Donna saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele

Bella Donna on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele ainult juhtudel, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Bella Donna privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Kasutades Bella Donna teenuseid kinnitab klient, et on tutvunud Bella Donna privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.